___POZOR!___ Zasíláme pouze 1x týdně vždy v pondělí. Děkujeme za pochopení.

Spolupráce

Jsme nadšeni, že máš chuť s námi spolupracovat! Protože jsi zabrousil/a na tuto stránku, určitě jsi zvědavý/á, jakou nabízíme spolupráci. Každý týden dostáváme celou řadu poptávek a proto jsme pro Tebe sepsali pár užitečných bodů.

 

  1. VIP sleva pro blogery a Instagramové účty od 1.000 sledujících

Máš nějaký blog, jsi aktivní na Facebooku nebo máš vymazlený Instagram, který se točí kolem DIY, Macramé, háčkování? Paráda! Rádi bychom Tě podpořili dodávkami materiálu k tvoření. Všechny Instagramové, Facebookové profily a blogeři, se kterými se můžeme ztotožnit nabízíme následující slevy:

10% SLEVA na všechny produkty od 1.000 sledujících

15% SLEVA na všechny produkty od 2.500 sledujících

Jsme nadšení, že máš rád/a naše produkty a budeme velmi potěšeni, když tyto produkty najdeme ve tvých příspěvcích.

 

Zní to pro tebe zajímavě? Jednoduše nám pošli krátkou zprávu včetně odkazu na tvůj blog nebo tvůj sociální účet s předmětem SPOLUPRÁCE na e-mail hello@macramesvet.cz

 

    2.   Individuální spolupráce s blogery, Instagramovými účty od 2.500 sledujících

Máš blog, Facebook nebo Instagram účet už delší dobu a máš větší dosah? Od 2.500 sledujících nabízíme individuální spolupráci. Máš návrh jak by naše spolupráce mohla vypadat? Super! Pošli nám jednoduše e-mail na hello@macramesvet.cz s předmětem SPOLUPRÁCE. Moc se těšíme!

 

    3.   Spolupráce s Workshopy

Děláš pravidelně Workshopy a potřebuješ mraky příze a další příslušenství? Super! Jsme nadšení, když více a více lidí nachází zalíbení v projektech s využitím přízí. Napiš nám pár vět k tvému workshopu ( jak často a kde se koná, kolik účastníků chodí) na hello@macramesvet.cz s předmětem SPOLUPRÁCE. Těšíme se až Tě poznáme!

 

Máš nějaké jiné boží nápady, které s námi chceš sdílet a začít s námi spolupracovat? Skvělé! Jsme jedno ucho a moc nás zajímají. Napiš nám Tvůj nápad na hello@macramesvet.cz s předmětem SPOLUPRÁCE a my se Ti ozveme zpět!